Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Výstaviště žije nejen květinami – „Oslavy lesa na Floře“

Archiv

Výstaviště žije nejen květinami – „Oslavy lesa na Floře“

V pátek 2. 10. 2015 se uskutečnila akce, která byla dětmi naší základní školy, netrpělivě očekávaná. Do příprav na akci subjektů Olomouckého kraje se zapojili i naši žáci, neboť již několik týdnů nacvičovali písničkovou zdravici, která svým textem a melodií vyjadřovala význam lesa pro náš život. Ve Smetanových sadech, na výstavišti, v prostorách olomoucké Flory, měli organizátoři akce přichystána stanoviště, na kterých si děti, z různých mateřských a základních škol okresu, mohli vyzkoušet své znalosti a dovednosti z oblasti myslivosti, sokolnictví, lesnictví, včelařství, řezbářství, turistiky a jiných oborů zabývajících se životním prostředím. Celodenní program byl určen nejen dětem a mládeži, ale do jeho plnění se mohla zapojit i široká veřejnost. (L. H.)

Flora Lída 1      Flora Lída 2      Flora Lída 3      Flora Lída 4      Flora Lída 5