Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Vycházka do městského parku

Archiv

Vycházka do městského parku

Dne 23. 9. 2015 jsme se s žáky školní družiny vydali na vycházku do městského parku. V parku jsme se pohybovali po naučné stezce, která nám poskytla vědomosti o stromech, květeně, ptactvu, hmyzu a vodním životě. Během vycházky se žáci v parku proběhli, mohli pozorovat veverku, která šplhala po stromě. Také spatřili zajíce, který vyběhl ze svého pelíšku. Vycházka byla zakončena návštěvou dětského areálu s průlezkami, hrazdami a skluzavkou. Zde žáci s radostí ukázali své pohybové schopnosti. Čas určený k vycházce utekl jako voda a tak jsme se museli vrátit do školní družiny. Žákům se nechtělo, ale museli, bylo jim slíbeno, že park určitě někdy opět navštíví. (L. B.)

IMG_0894    IMG_0908 IMG_0912