Home » Akce školy 2022/2023 » 2. stupeň oslavuje Den dětí

2. stupeň oslavuje Den dětí

1. červen patří dětem. A proto jsme s žáky 2. stupně opustili školní lavice a vydali jsme se na nedaleký sportovní areál, kde jsme se během dopoledne věnovali sportu. Mezi žáky naší školy je velice oblíbená hra brännball. Jedná se o pálkovací hru, která má společné rysy se softballem. Žáci se rozdělili do dvou družstev, kdy první družstvo bylo na pálce a druhé v poli. Všichni žáci se snažili a hráli s obrovským zapálením. Blížil se čas oběda, což znamenalo přesunout se zpět do školy, kde na náš čekal táborák a špekáčky. Než jsme se však přesunuli na Zámeček, vyhlásili jsme nejlepší brännerku a brännera a samozřejmě výherní družstvo.

Nejlepšími brännerkami prvního červnového turnaje se staly Kačka Gáborová a Růženka Gazdíková a brännery Filip Adam a Martin Gábor.

Všichni hráči si za své zapálení a týmovou spolupráci zasloužili sladkou odměnu. Po vyhlášení vítězů jsme si všichni opekli špekáček. Všem žákům se den dětí líbil. /VB/