Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Turnaj ve hře „Dáma“

Archiv

Turnaj ve hře „Dáma“

                   Jako každý rok, tak i letos byl vyhlášen ve školní družině turnaj ve hře „Dáma“. Žáci hráli, trénovali tuto deskovou hru, dá se říci v průběhu celého školního roku, vždy ve volné zábavě a nebo v rámci individuální činnosti. Konečně se dočkali a turnaj byl zahájen. Žáci hráli navzájem mezi sebou a výsledky byly zapisovány do herního plánu. Kdo zrovna nehrál, tak fandil svému kamarádovi. Dne 11. 6. 2015 došlo k vyhodnocení nejlepších hráčů. Na prvním místě se umístil s 15 body Gabriel Lacko. Druhé místo s 13 body získali Jan Wachter a David Snášel. Třetí místo s 11 body obsadil Dominik Snášel. Vítězové byli odměněni diplomem a věcnou cenou. Ostatní účastníci turnaje obdrželi cenu útěchy. (L. B.)