Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Na návštěvě u Stromníků

Archiv

Na návštěvě u Stromníků

Dne 8. října 2015 se žáci V.  a VI. třídy zúčastnili výukového programu o stromech. Akci nazvanou „Na návštěvě u Stromníků“ pořádalo, pro žáky 1. stupně základních škol, Středisko ekologické výchovy Studánka. Tématem programu byly druhy stromů České republiky, které rostou v městském parku v Uničově. Během dopolední podzimní procházky parkem se žáci dozvěděli mnoho zajímavostí o stromech a jejich významu v přírodě. Setkali  se s rodinou Stromíků, s tatínkem Dubem, maminkou Lípou, dědečkem Bukem a babičkou Vrbou, i s jejich sousedy. Radost žákům udělaly drobné ceny, které získali v soutěžích s tématikou stromů. (S. J.)

Stromníci1      Stromníci 2      Stromníci 3      Stromníci 4      Stromníci 5      Stromníci 6     Stromníci 7      Stromníci 8