Home » Akce školy 2022/2023 » Moje největší školní přání

Archiv

Moje největší školní přání

Máme nový školní rok 2022 – 2023. Do nového školního roku každý vstupuje s nějakým přáním nebo očekáváním. Někdo se chce zlepšit ve čtení, jiný by se rád naučil lépe psát, starší žáci by si jistě přáli měsíc prázdnin navíc. Ovšem ne všechna přání jsou reálná a splnitelná…  A co si přejí žáci 1. A? To Vám právě teď prozradíme. V dvouhodinovce pracovních činností jsme se rozhodli, že si vytvoříme sluníčko přání. Vystřihli jsme velký kruh, který jsme společně vymalovali. Každé správné sluníčko musí zdobit paprsky, ty jsme vytvořili z barevného papíru. Každý žáček obkreslil svou ruku, kterou následně vystřihl a nalepil na kruh. Ručičkové paprsky sluníčku náramně sluší. A teď to nejdůležitější … „moje školní přání“.  Přání všech žáku jsme si poctivě zapisovaly a následně jsme je zapsaly do sluníčka. Mezi největší přání dětí naší třídy byl výlet autobusem. Většina dětí si přála výlet do Zoo, protože mají moc rádi zvířátka. Milovníci vody by rádi jeli na bazén, a ti největší snílci by si přáli setkat se se svou oblíbenou fotbalovou hvězdou. Tak co myslíte, jsou naše přání splnitelná?… /HV/