Archiv

Dopravní soutěž

V úterý dne 19. dubna 2016 se na uničovském Dětském dopravním hřišti konala dopravní soutěž Základní školy Uničov, Šternberská 35. Školního kola se zúčastnili žáci 4. až 9. ročníku (od deseti do šestnácti let), v kategorii mladších žáků a starších žáků.

Žáci prokazovali své teoretické a praktické znalosti v sedmi disciplínách (vybavení kola, dopravní předpisy, dopravní značky, křižovatky, jízda zručnosti, jízda podle předpisů a pravidel, první pomoc). Soutěžící, kteří dosáhli nejvyššího počtu bodů a umístili se na prvních třech místech v kategorii mladších a starších žáků obdrželi diplomy a věcné ceny. (S. J.)

1. kategorie – MLADŠÍ ŽÁCI

1. místo KRÁLÍK Miroslav

2. místo PETR Matěj

3. místo MAKO Marek

 

2. kategorie – STARŠÍ ŽÁCI

1. místo GONO Igor

2. místo KRŠŇÁKOVÁ Karolína

3. místo FILIP Slavomír

 

Dopravní soutěž      Dopravní soutěž 1     Dopravní soutěž 3      Dopravní soutěž 4