Zima 2016

„Zima 2016“ je název výtvarné soutěže určené všem dětem různého věku, kolektivům mateřských i základních škol z Uničova a okolí. Žáci školní družiny se také zapojili do soutěže a to „Zasněženými domečky“, které vyrobili v odpolední zájmové činnosti. Výtvarné práce vytvořené různými technikami jsou vystaveny v prostorách DDM Vila Tereza v Uničově. Dne 9. 2. 2016 jsme se s žáky školní družiny vydali do DDM zhlédnout výstavu a při té příležitosti jsme se dozvěděli, že naše práce získala cenu za originální a nápaditou kolektivní práci. Žáci měli velikou radost a odměnou za jejich snahu byl diplom s kornoutem sladkostí. Všechny práce byly pěkné a zajímavé a budou pro nás motivací v další výtvarné činnosti. (L. B.)

Fotografie-0465      Fotografie-0434      Fotografie-0408      Fotografie-0471      Fotografie-0466