Home » Akce školy 2022/2023 » VÁNOČNÍ BESÍDKA II. A

VÁNOČNÍ BESÍDKA II. A

Během adventního období jsme si s žáky II. A připomínali nadcházející vánoční svátky. Nejen, že žáci vyráběli různé vánoční dekorace, ale také se podíleli na výzdobě třídy. Vánoční dekoraci doplnil krásně zdobený, vánoční stromeček. Vytvořená atmosféra umocňovala kouzlo přicházejících Vánoc, ale i vánoční besídku naší třídy, která se konala poslední den tohoto kalendářního roku. Besídka se vydařila. Žáci si rozdali drobné dárečky, ochutnali vánoční cukroví a jiné dobroty. Část dopoledne prožili i se spolužáky z 1. a 2. stupně, kdy si společně zazpívali vánoční písně. Poslední školní den roku 2022 skončil.

Hezké Vánoce a šťastný celý rok 2023!                                                         /SJ/