Home » Akce školy 2022/2023 » Sportování v parku

Archiv

Sportování v parku

Jelikož se venku krásně vyčasilo, proběhla hodina tělesné výchovy třídy IV.B v městském parku nedaleko školy. Hodinu jsme zahájili krátkou procházkou kolem řeky. Poté se žáci rozcvičili a připravili se na běžecký závod. Jejich úkolem bylo co nejrychleji vyběhnout kopec. Následně kopec seběhli dolů ke startovní čáře. Běhání je bavilo, a tak jsme celý úkol zopakovali. Následně si vyzkoušeli „opičí dráhu“, která na první pohled vypadala jednoduše, ale ve skutečnosti dala žákům zabrat! Předposledním úkolem byla soutěž v udržení rovnováhy. Hodinu tělesné výchovy jsme zakončili soutěží ve výdrži. Žáci se měli pokusit vydržet co nejdéle v pozici se zavěšenými rukami za tyč s nohama nad zemí.

Hodina tělesné výchovy se žákům líbila a s chutí plnili všechny úkoly. Díky sluníčku jsme získali spoustu energie a z parku jsme všichni odcházeli s úsměvem na tváři. /KH/