Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » První vycházka v novém školním roce

První vycházka v novém školním roce

Dne 4. 9. 2014 bylo krásné počasí. V odpolední zájmové činnosti jsme se s žáky školní družiny vydali na vycházku do okolí školy. Cestou jsme pozorovali zahrady se zrající zeleninou a ovocem. Žáci poznávali a jmenovali jednotlivé druhy ovoce a zeleniny. Vycházku jsme zakončili pobytem na dětském hřišti U Oskavy. Zde žáci, poučeni o bezpečném chování na hřišti, ukázali na průlezce, skluzavce, houpačce a šplhadle své pohybové schopnosti a dovednosti. Žákům se zde líbilo, což také vidíme na obrázcích. Když nastal čas návratu do školní družiny, moc se jim nechtělo. Bylo jim však slíbeno, že se zde opět někdy vydáme. (L. B.)