Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Škola v historii » Akce školy 2018/2019 » Okresní kolo atletického čtyřboje 2019

Okresní kolo atletického čtyřboje 2019

V úterý 28. května 2019 přijeli do Uničova mladí závodníci partnerských základních škol z Olomouce a Litovle, aby změřili své síly v atletickém čtyřboji. V kategorii starších chlapců se na prvních místech umístili bratři D. a O. Navrátilovi. Daniel získal 1387 bodů a s velkou převahou nad ostatními soupeři zvítězil. Na třetím místě se s 851 body umístil Matěj Petr, který reprezentoval pořádající školu. V dívčí kategorii obsadily stupně vítězů H. Benešová, T. Plachá a H. Vlčková, všechny závodnice z Litovle. Putovní pohár si letos odvezlo družstvo SŠ, ZŠ a MŠ prof. V. Vejdovského z Olomouce.

Vítězové obou kategorií AČ postupují do krajského kola, které se uskuteční 12. 6. 2019 v Šumperku. (L.H.)

ffff  ff