Home » Akce školy 2021/2022 » Nocování ve škole

Archiv

Nocování ve škole

Školní rok se kvapem blíží ke konci, proto jsme se rozhodli udělat výjimečný den žákům naší školy. Ve středu po vyučování jsme nejprve začali s přípravou obědu. Chtěli jsme vařit kotlíkový guláš, ale jelikož začalo pršet, uvařili jsme guláš v kuchyňce. Po obědě se počasí naštěstí umoudřilo, a proto jsme odpoledne trávili venku na zahradě. Stříleli jsme ze vzduchovky, hráli jsme fotbal, vybíjenou a různé hry. Do všech her se zapojili učitelé i asistenti a byla velká sranda. Potom jsme si připravili svačinu a po svačině jsme postavili na zahradě stany. Následovala procházka. Když jsme se vrátili zpět do školy, začali jsme připravovat oheň na opékání špekáčků, na které jsme se moc těšili. Největším vyvrcholením tohoto dne byla večerní stezka odvahy. I když jsme se dost báli, všichni jsme stezku zvládli a moc se nám líbila. Každý z nás na konci stezky musel v nádobách najít klíče, kterými jsme všichni společně otevřeli truhlu s pokladem. Další den ráno jsme se nasnídali, připravili si svačinu a opět zasedli do školních lavic. /PB/