Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Moje oblíbená kniha

Archiv

Moje oblíbená kniha

Měsíc březen jsme prožívali jako měsíc čtenářů. Žáci do školní družiny přinesli spolužákům ukázat svou nejoblíbenější knihu. Z knih jsme si v družině nainstalovali výstavku. V průběhu měsíce jsme se věnovali jejich četbě a povídali si o knihách, které se nám líbí. U mladších žáků zvítězily knihy pohádkové. Starší žáci dávají přednost knihám o přírodě. V rámci akce jsme dne 29. 3. 2016 navštívili knihkupectví v Uničově v ulici Dr. Beneše, kde jsme si prohlédli prodejnu a zjistili, co všechno lze zde koupit. Kromě dětských knih také učebnice, slovníky, odbornou literaturu, atlasy, mapy, průvodce a knihy na CD. Také jsme se dozvěděli, o kterou dětskou knihu je současně nejvíce zájem. Jedná se o Ledové království, autorem je Walt Disney. (L. B.)

Fotografie-0473      Fotografie-0477      Fotografie-0480      Fotografie-0483      Fotografie-0486