Home » Akce školní družiny 2022/2023 » Linecká srdíčka s láskou darovaná

Archiv

Linecká srdíčka s láskou darovaná

Ne vždy si uvědomujeme, že maminky pro nás chtějí jen to nejlepší, starají se o nás, plánují, zařizují, vaří, uklízí… Někdy je ale zlobíme, odmlouváme, i když to tak nemyslíme. Zjistili jsme, že všechny ženy světa mají svátek, a tak jsme se s dospělákyve školní družině domluvili, že maminky nějak odměníme. Přišel dobrý nápad, upečeme linecké cukroví ve tvaru srdíčka. Tak se také stalo. Napekli jsme, hotové cukroví, vložili do celofánového pytlíčku s mašličkou,a ještě jsme přidali přáníčko s milou básničkou.

Moje maminko,

jsi pro mě nepochybně, totálně, absolutně,

stoprocentně a naprosto, ta nejdůležitější

máma pod sluncem a v celém vesmíru vůbec.

To maminky doma koukaly! /AA + PK + ZZ/