Home » Akce školní družiny 2021/2022 » Lednové tvoření ve školní družině

Archiv

Lednové tvoření ve školní družině

Máme tady pro vás malou ochutnávku tvoření ve školní družině. K měsíci lednu neodmyslitelně patří zima, mráz a také sníh. A na ten zatím čekáme. My jsme však moc šikovní a zkusili jsme si ho vyčarovat……

Nejdříve jsme si z bílého papíru vyrobili „sněhové koule“, které jsme využili při hře s kostkou. Každý hodil pěnovou kostkou, podle počtu teček si musel napočítat své „kouličky“. Také jsme si zahráli pohybovou hru „ Dva Mrazíci“. Naučili jsme se novou básničku „Sněhuláček, panáček“ a malého zimního „panáčka“ jsme si vyrobili z ruličky a filcu. Nakonec si děti vytvořily zimní obrázek „ Lední medvěd“ z novinového papíru.

Když jsme se podívali z okna, někdy už už začaly z nebe nějaké vločky padat, ale na pořádnou koulovačku nebo bobování si ještě musíme počkat.

I tak si děti všechny činnosti užily, však je to na fotografiích vidět!!!!! /KD/