Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » KOUZELNÍK ALEŠ HRDLIČKA

Archiv

KOUZELNÍK ALEŠ HRDLIČKA

           Ve čtvrtek dne 5. února 2015 jsme v městském kině v Uničově, navštívili představení kouzelníka. Nebyl to ledajaký kouzelník, žádný pohádkový kouzelník, či černokněžník, ale mladý profesionální kouzelník, žonglér a mistr České republiky v moderní magii 2014 Aleš Hrdlička. Již 12 let se zabývá kouzly, čarováním, magií a žonglováním. Během této doby procestoval velkou část Evropy a také Afriky. V rámci charitativní práce spolupracuje s francouzskou organizací „Magiciens du Monde“, sdružující kouzelníky, kteří vystupují pro děti v nemocnicích a dětských domovech, především v zemích třetího světa. Kouzla zaujala děti i nás dospělé, celé představení provázelo poutavé vyprávění doplněné fotografiemi z Francie a Afriky. (S. J.)

Každý z nás umí vykouzlit úsměv na tváři – to nejkrásnější kouzlo.