Home » Akce školy 2022/2023 » Hurá, vysvědčení!!

Hurá, vysvědčení!!

Den, kdy se rozdává vysvědčení, znamená pro žáky mnoho. Zjistí své přednosti i nedostatky.

V tento den jsme se spojili s třídou IV. B a čekání na vysvědčení jsme si zpestřili zábavnou činností. První polovina školní docházky je úspěšně za námi, a tak jsme se rozhodli, že si žáci vyzkouší, jak by svou půlroční píli ohodnotili.

Vytiskli jsme archy se smajlíky, které posloužily jako „známky“. Na papír si žáci napsali velkým písmem VYSVĚDČENÍ a své jméno. Následovaly zkratky absolvovaných předmětů. Každý si k danému předmětu vystřihl, vymaloval a nalepil pro něj vhodného smajlíka. Zároveň jsme se dozvěděli, zda ho předmět bavil a jestli se mu v předmětu dařilo či nedařilo.

Žákům se sebehodnocení za první pololetí moc líbilo a sotva práci dodělali, byla poslední hodina a vysvědčení! /ZV/