Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Budeme se bavit, budeme si hrát

Archiv

Budeme se bavit, budeme si hrát

                   Dopoledne plné soutěží prožili dne 23. dubna 2015 žáci IV. třídy, zúčastnili se školního projektového dne „Budeme se bavit, budeme si hrát“. Mgr. Ludmila Havlíčková připravila v uničovském parku čtrnáct stanovišť, na kterých si žáci mohli poměřit své schopnosti a dovednosti. Na stanovištích je čekaly různé úkoly (chůze na chůdách, hod létajícím talířem, lanová houpačka, prolézání tunelu, válení sudu, chytání ryb, jízda s kolečky, házení kroužků, kreslení portrétu, poznávání jarních rostlin apod.), za každý splněný úkol dostávali razítko. Slunečné dopoledne plné zážitků bylo zakončeno hodnocením počtu získaných razítek, ale i malým překvapením, sladkým dárkem na doplnění vydané energie. (S. J.)