Home » Akce školy 2021/2022 » Březen – měsíc čtenářů

Archiv

Březen – měsíc čtenářů

Březen, měsíc, který nejenom, že otevírá jaro patří také čtenářům. Celá řada knihoven a knihkupectví se do této akce každoročně zapojuje. Cílem je především podpora a propagace četby. S žáky 1.A jsme se do této akce zapojili také. Domluvili jsme se, že žáci, kteří chtějí mohou přinést ukázat spolužákům oblíbenou knížku. Žáci své knížky spolužákům představili a navzájem si je prohlédli. Dále jsme měli k dispozici spoustu dalších knížek, obrázkové encyklopedie, pohádky i dobrodružné příběhy. Vzhledem k tomu, že nás zanedlouho čeká prohlídka s besedou v místní knihovně, povídali jsme si také o tom, co v knihovně můžeme vidět a jak se v knihovně chovat. Žákům se knížky moc líbili a s chutí si je prohlíželi. I když je teprve jaro, určitě každý z nich už teď ví, že Ježíškovi o nějakou hezkou knížku jistě napíše. /VB/