Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Výlet do Hradečné

Výlet do Hradečné

Podzimní počasí nám nepřálo a museli jsme plánovaný výlet do Nové Hradečné odložit o jeden den. 2. října 2014 nastal náš den D a my se mohli vydat na cestu. Než jsme dojeli vlakem do Nové Hradečné, vyčasilo se, začalo svítit sluníčko a oteplilo se. Během výletu jsme pozorovali okolní přírodu. Místy jsme zdolávali blátivý terén, který nás neodradil, abychom šli dál. Než jsme se nadáli, došli jsme do našeho cíle, do lesa. Povídali jsme si, které houby sbírat, které ne a cesta nám pěkně ubíhala. V lese jsme soutěžili, kdo nasbírá nejvíc šišek. Nejlepší družstvo sběračů dostalo sladkou odměnu. Druhou cestou jsme se vydali zpět. U nádraží jsme navštívili dětské hřiště s lanovkou, houpačkami a průlezkami. Výlet uběhl jako voda a cestou vlakem jsme už vzpomínali na zážitky z příjemně stráveného dopoledne s přáním si výlet zopakovat.  (S. J.)