Home » Akce školy 2022/2023 » ADVENTNÍ SVÍCNY

ADVENTNÍ SVÍCNY

Vánoce jsou pro většinu lidí, a hlavně pak dětí, těmi neoblíbenějšími svátky v roce. Kdo by se netěšil na dárky, stromeček, Ježíška, pohádky a cukroví. To všechno nás čeká až koncem prosince, avšak přípravy jsme zahájili již nyní.

Dnes jsme si vyrobili adventní věnec a svícny, abychom mohli každou adventní neděli zapálit jednu svíčku. Ve třídě krásně vonělo chvojí, nechyběly sušené pomeranče, citrony, baňky, stužky, šišky a další dekorace, které byly k dispozici našim malým aranžérům. Všichni se do tvoření nadšeně zapojili a celý den jsme si užili pohodovou vánoční atmosféru.

Na konci vyučování si domů všichni hrdě odnášeli krásné adventní svícny. Každý výrobek byl jedinečný a jistě přispěje k vánoční atmosféře v rodinách našich žáků. /LN, KH, HF/