Home » Akce školy 2022/2023 » Halloweenská párty ve škole

Archiv

Halloweenská párty ve škole

Halloween každoročně slaví miliony lidí po celém světě. Přestože v našich domácnostech tento svátek tradici nemá, děti ve škole si ho vždy s velkým nadšením užívají.

V úterý 31.10. by si náhodní návštěvníci školy mohli myslet, že nám někdo školu začaroval, nebo že se dostali do strašidelné pohádky. Na chodbách a ve třídách se to jen hemžilo roztodivnými stvořeními -– upíry, zombíky, mumiemi, čarodějnicemi a nechyběli ani duchové. Jakmile odbyla 9. hodina mohla oslava tohoto mystického svátku s keltskými kořeny začít.  

Pro žáky byl připraven bohatý program: „kinosál“ s popcornem, výtvarné tvoření s černou kočkou, voňavé a hudební kouzlení u čarodějnice, foto koutek, diskotéka a raut s dobrotami. Zlatým hřebem dne byla stezka odvahy ve sklepení školy, kterou i přes počáteční strach, úspěšně zdolali všichni žáci.

Celé dopoledne bylo opředeno jedinečnou atmosférou, která jistě posílila přátelství, kamarádské vztahy mezi dětmi a také vztahy žáků s učiteli. Na závěr akce každý žák obdržel sladkou odměnu a fosforeskujícího ducha na památku. Byla to opravdu nezapomenutelná akce, na kterou budeme ještě dlouho vzpomínat.

Velké dík patří všem, kteří připravili krásné dekorace, zábavné aktivity a výtečné tematické občerstvení. V neposlední řadě také děkujeme třídě starších žáků, již byli velmi nápomocni při realizaci tohoto dne. /LN/