Home » Akce školy 2022/2023 » Práce na školní zahradě

Archiv

Práce na školní zahradě

Díky příznivému počasí jsme strávili pracovní činnosti na školní zahradě. Hoši z IX. A se tentokrát opravdu činili. Na náš třídní záhon zaseli hrášek, ředkvičky, mrkev a petržel. Vedle vchodu do skleníku usadili podlouhlý keramický květináč, do kterého nasadili bazalku, rozmarýn, petržel a vytvořili tak malou bylinkovou zahrádku. Bylinky z ní budou žáci dále využívat při svých kuchařských dovednostech v hodinách vaření ve školní kuchyňce.

Ani ve skleníku jsme nezaháleli. Vypleli a prokypřili jsme zeminu, zasadili přísadu třiceti kedluben a také několik sazenic rajčat.

Práce nám šla od ruky, s výsledkem jsme byli velmi spokojeni a teď už nezbývá než se těšit, až si za pár týdnů společně pochutnáme na našich výpěstcích.

                                                                                                                                             

Díky příznivému počasí jsme strávili pracovní činnosti na školní zahradě. Hoši z IX. A se tentokrát opravdu činili. Na náš třídní záhon zaseli hrášek, ředkvičky, mrkev a petržel. Vedle vchodu do skleníku usadili podlouhlý keramický květináč, do kterého nasadili bazalku, rozmarýn, petržel a vytvořili tak malou bylinkovou zahrádku. Bylinky z ní budou žáci dále využívat při svých kuchařských dovednostech v hodinách vaření ve školní kuchyňce.

Ani ve skleníku jsme nezaháleli. Vypleli a prokypřili jsme zeminu, zasadili přísadu třiceti kedluben a také několik sazenic rajčat.

Práce nám šla od ruky, s výsledkem jsme byli velmi spokojeni a teď už nezbývá než se těšit, až si za pár týdnů společně pochutnáme na našich výpěstcích. /JB/