Home » Akce školy 2021/2022 » Pololetní vysvědčení

Archiv

Pololetní vysvědčení

Dnes nastal den, kdy žáci převzali pololetní vysvědčení. Pět měsíců ve školním roce uteklo jako voda. Nic není zadarmo, i pěkné známky na vysvědčení musí být zasloužené. Celého půl roku žáci pilně pracovali, a proto se mohou pyšnit pěkným vysvědčením za svou odvedenou práci. Někteří byli natolik šikovní, že si k vysvědčení domů přinesou i pochvalu. Slavnostní předávání vysvědčení si všichni moc užili a těšili se ze svých známek. Žáci 3. A dostali kromě toho pravého vysvědčení i vysvědčení „malované“, kde se mohli sami zhodnotit vybarvováním smajlíků podle toho, jak se jim v jednotlivých předmětech dařilo. A teď už nezbývá nic jiného než popřát mnoho úspěchů do druhé poloviny školního roku, aby se všem dařilo a vysvědčení na konci roku bylo stejně tak pěkné, ne-li lepší než to pololetní. /SJ/