Home » Akce školy 2022/2023 » Výzdoba do výlohy

Archiv

Výzdoba do výlohy

Jelikož se nám mění postupně roční období, mění se také výzdoba ve výloze optiky, kterou zdobí výtvory žáků naší školy.

Také třída IV.B se rozhodla přispět svým výtvarným dílem ve formě ztvárnění zimy. Shodli jsme se, že je pro nás typickou zimní radovánkou stavění sněhuláka a znakem tohoto ročního období samotný sníh.

Nejprve jsme si udělali šablonu sněhuláka a posypali ho třpytkami. Také jsme si nabarvili dřívka a poskládali z nich plot. Z klacíků jsme vytvořili strom, na který jsme následně zavázali sněhové kuličky. Posledním detailem byl umělý sníh.

Naše dílo bylo zakomponováno do celistvého výtvoru, na kterém se podíleli i další žáci. Výsledek je opravdu krásný a můžete se na něj těšit již brzy ve výloze optiky nedaleko zámečku! /KH/