Home » Akce školy 2022/2023 » Vánoční trhy v Olomouci

Archiv

Vánoční trhy v Olomouci

Návštěva trhů patří k naším tradicím. Právě vánoční Olomouc má své kouzlo a nabízí návštěvníkům města nasát plnými doušky adventní atmosféru.

Žáci IV.B a V.B měli možnost vidět nejenom krásné olomoucké trhy na Dolním i Horním náměstí, ale také jedinečné olomoucké památky (kašny, barokní sloupy, obdivuhodnou architekturu a orloj). Podívali jsme se rovněž do kostela sv. Mořice a kostela sv. Michala, kde byl vystaven betlém.

Abychom se trochu zahřáli, dali jsme si dětský punč a čaj. A tím byl náš výlet u konce! Moc se nám líbil a splnil svůj účel – podařilo se nám načerpat vánoční atmosféru a seznámili jsme se s historickými památkami Olomouce, tudíž jsme se dozvěděli i další zajímavosti a z dnešního dne si odnášíme bohatý zážitek! /KH + HF + SZ + TP/