Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Vánoce v našem městě

Archiv

Vánoce v našem městě

Dne 11. 12. 2015 jsme se s žáky školní družiny vydali na vycházku do města. Na náměstí jsme obdivovali krásně ozdobený vánoční strom. Dále jsme si prohlédli svátečně vyzdobené výlohy obchodů. Součástí vycházky byla i návštěva Městské galerie, kde jsme zhlédli výstavu vánočních stromečků, které děti a žáci z uničovských mateřských a základních škol nastrojili vlastnoručně vyrobenými ozdobami. Také starší žákyně naší školy zde ozdobily stromeček výtvory z korálků a drátků. Moc se nám líbil. Kromě stromečků zde byly vystaveny perníkové výrobky domácích cukrářek a cukrářů a také velký ze dřeva vyřezávaný nádherný betlém. Výstava se nám všem velmi líbila. (L. B.)

IMG_0989      IMG_1000      IMG_1004      IMG_1008