Oslava Dne dětí

Dne 1. a 2. června 2016 jsme ve školní družině v odpolední zájmové činnosti oslavili Den dětí. V různých hrách a soutěžích (hod míčkem a kroužky na cíl, skládání puzzlí, chytání rybiček a hry s míčem na travnaté ploše u školy), žáci ukázali své dovednosti (rychlost, pohyblivost, přesnost, obratnost, představivost a mysl). Za použití interaktivní tabule si mladší žákyně také zazpívaly a zatančily při písničkách s Dádou (Dagmar Patrasovou). Obě odpoledne utekla jako voda a před rozchodem domů žáci vydanou energii při odpolední činnosti doplnili sladkou odměnou, kterou obdrželi v soutěžích. (L. B.)

Fotografie-0512      Fotografie-0517      Fotografie-0527     Fotografie-0532     Fotografie-0546      Fotografie-0553