Archiv

Odpoledne plné her

Dne 3. 2. 2016 proběhlo ve školní družině odpoledne her a soutěží. Žáci si utvořili s kamarády dvojice a mohlo se začít hrát a soutěžit. Úkolem bylo např. pomocí kelímku a provázku dovést míček do cíle, sestavit rozstříhaný obrázek, seřadit co nejdříve kartičky pexesa, roztřídit jednotlivé druhy luštěnin, postavit z kelímků od jogurtu hrad aj. Za své skvělé výkony byli žáci odměněni sladkou pozorností a ovocem. Odpoledne uteklo jako voda a muselo se končit, protože nastal čas odchodu domů. Žáci odcházeli spokojeni a obohaceni o zážitky ze soutěžení. Hry a soutěže přispěly u žáků k procvičení rychlosti, přesnosti, pohyblivosti, motoriky rukou, paměti a logického myšlení. (L. B.)

Fotografie-0437      Fotografie-0447      Fotografie-0452      Fotografie-0454      Fotografie-0457