Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Malostranská zimní pohádka

Archiv

Malostranská zimní pohádka

Malostranská zimní pohádka

          V předvánočním čase jsme byli dne 10. prosince 2014 v městském kině v Uničově na výpravné poetické pohádce s pěknými písničkami, která nás zavedla do staré Prahy. Byl nádherný podzim, po kterém přišla krásná zima. Napadl sníh, a to byla skvělá příležitost pro dětské zimní radovánky, koulování, sáňkování i stavění sněhuláků. Tři postaSněhulákvení sněhuláci ožili a začali se chovat jako lidé. Začali se na ulici dohadovat, kdo tam stál první a komu z nich ulice patří. Celou hádku ukončil ztracený pejsek. Při hledání jeho ztraceného domova se sněhuláci spojili a pomohli mu najít cestu domů. Když v předjaří začalo hřát sluníčko a sníh začal tát, sněhuláci se začali rozpouštět a přeměnili se v mraky, nejlepší kamarády. (S. J.)