Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Jarní výtvarná činnost

Archiv

Jarní výtvarná činnost

                V měsíci březnu jsme se ve školní družině v odpolední činnosti věnovali výtvarným pracím s jarní a velikonoční tematikou. Žáci vyrobili z přírodniny „Krušpánu“ dva zajíčky ozdobené stuhami. Jednoho většího jsme připevnili nad vchodové dveře školní budovy. Druhého menšího zajíčka a další výtvory, jako jsou zajíčci na špejli, velikonoční přáníčka a jarní dekorace sněženek a tulipánů jsme předali paní učitelce, která nainstalovala výstavku prací žáků naší školy do výlohy prodejny Optika v Uničově na Šternberské ulici. Ve středu 25. 3. 2015 jsme se s žáky školní družiny vydali k optice, kde jsme zhlédli výstavku, která se nám moc líbila. Žáci naší školy se snažili a vytvořili pěkné exponáty. (L. B.)