Home » Akce školy 2022/2023 » Zimní tvoření

Archiv

Zimní tvoření

Zimní období pokračuje a nabízí nám spoustu možností a inspirací pro pracovní činnosti. Nápadů pro tvoření jsme měli celou řadu a zvítězil nápad na výrobu tučňáků. Ty použijeme do výtvarné soutěže, které se naše škola účastní v rámci DD Vila Tereza v Uničově. Žáci byli velmi šikovní a pracovití a do výroby tučňáků se pustili s nadšením. Jejich hnacím motorem byla hlavně touha předvést své výtvarné umění, ale také možnost se umístit a získat nějakou hezkou cenu v soutěži. Při realizaci ze sebe žáci vydali maximum a je nutno říci, že výsledek je opravdu povedený. Žáci odcházeli domů s pocitem velmi dobře odvedené práce a teď už nezbývá nic jiného než čekat a doufat, že se žáci se svým dílem v soutěži umístí a něco opravdu vyhrají./IK/