Home » Akce školní družiny 2022/2023 » Zimní procházka Uničovským parkem

Archiv

Zimní procházka Uničovským parkem

V rámci organizované činnosti školní družiny jsme se vydali na procházku do nedalekého městského parku. Měli jsme s dětmi možnost projít se, proběhnout se a zacvičit si na čerstvém vzduchu, což je bezesporu pohyb plný benefitů, jako je například zlepšení duševního zdraví, zlepšení soustředěnosti, zvýšení sebevědomí a nálady a v neposlední řadě vitamín D, který v tento den ze slunce přímo sršel. Děti se na procházce rozhlížely po parku a zjišťovaly, co se v prostředí, jim známém, změnilo. Po návratu zpět do školy jsme byli všichni nabití energií a dobrou náladou, kterou jsme předali dál svým blízkým po příchodu domů.                                                                                                                                      /M.L./