Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Záložka do knihy spojuje školy

Archiv

Záložka do knihy spojuje školy

Záložka do knihy spojuje školy na téma Moudrost ukrytá v knihách je název 6. ročníku česko-slovenského projektu vyhlášeného k Mezinárodnímu měsíci školních knihoven. Cílem projektu je navázání kontaktů mezi českými a slovenskými školami a podpora čtenářství prostřednictvím výměny záložek do knih. Žáci školní družiny se letos opět zapojili do projektu. V odpolední činnosti se snažili vytvořit záložku. Stříhali, kreslili, malovali, vykreslovali. Práce je docela bavila. Někteří vytvořili ne jednu záložku. Hotové výtvory jsme si dali na nástěnku. Dne 19. 10. 2015 byly některé záložky předány p. uč. Matouškové, která zajistí odeslání do určené školy na Slovensku. Zbylé záložky nám poslouží jako ukazovátko při četbě z učebnice. (L. B.)

Lída záložka           Lída záložka 2           Lída záložka 3          Lída záložka 4