Home » Akce školy 2022/2023 » ZA ZVÍŘÁTKY DO ZOO

Archiv

ZA ZVÍŘÁTKY DO ZOO

Žáci 1. stupně se vydali na výlet, víte kam? Tentokrát se jeli podívat za zvířátky do ZOO v Olomouci. V zoologické zahradě již byli, ale rádi se sem znovu vrátili. A že bylo pod mrakem? To dětem nevadilo, vždyť mnoho zvířátek bylo ve volném výběhu. Viděli tygry, lvy, vlky, medvědy, opičky a spoustu dalších zajímavých zvířat. Klokani je nechali projít svou ohradou. Zaujali je i velbloudi a maličké veselé surikaty. Některá zvířata se dokonale předváděla.

Všichni byli moc šikovní, bez problémů zvládli projít a prohlédnout si celou ZOO. Bezpečně poznávali známá i méně známá zvířata. Někteří žáci vystoupali na věž. Před odjezdem se nasvačili a pohráli si na dětském hřišti. Návštěva ZOO se dětem i učitelům velmi líbila a výlet si užili. Už se těší na nějakou další akci. /SJ/