Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Za zvířátky do města

Archiv

Za zvířátky do města

Za zvířátky do města je název akce, která se uskutečnila dne 13. 10. 2015. V odpolední zájmové činnosti jsme se s žáky školní družiny vydali za zvířátky do města do prodejny akvaristiky – ZOO Vilík a zverimexu – Svět zvířat U ibise. Zde si žáci prohlédli akvarijní rybičky, venkovní okrasné ryby, terarijní zvířata, hlodavce a okrasné ptactvo. Také zde spatřili velké množství různého krmiva, vitamíny a pamlsky určené pro zvířata. Velká pozornost byla věnována zvláště krásně zbarveným mluvícím papouškům, králíčkům, bílým myškám, morčatům a želvě. Někteří žáci využili návštěvy prodejny a koupili zde dobrůtky pro své psí mazlíčky. Vycházka za zvířátky se žákům velmi líbila a přispěla tak k jejich doplnění vědomostí z přírodovědy. (L. B.)

Lída zvířata      Lída zvířata 2      Lída zvířata 3      Lída zvířata 4      Lída zvířata 5