Home » Akce školní družiny 2022/2023 » Výlet školní družiny – svíčkárna SoyCa Olomouc

Archiv

Výlet školní družiny – svíčkárna SoyCa Olomouc

Náš první výlet školní družiny patřil návštěvě svíčkárny SoyCa v Olomouci na Kaštanové ulici. Plní očekávání jsme v dopoledních hodinách vyjeli linkovým autobusem směr Olomouc. V Olomouci jsme se vydali parkem na určené místo. Ve svíčkárně jsme se potkali s dětmi z mateřské školy. Děti byly velice spokojené a my jsme se těšili čím dál více …

Mile nás přivítali a vysvětlili, co budou žáci vytvářet. Žáci měli trochu obavy, ale nakonec to byla paráda. Průběžně se střídali na jednotlivých stanovištích, a co vytvořili, to si také odvezli domů. Žáci si ozdobili jednu dlouhou svíčku a svíčku ve tvaru baňky, plovoucí svíčku, a nakonec si naplnili okrasnou nádobku, voňavou a barevnou solí do koupele. Vyrobených ozdob bylo dost, i přesto si žáci koupili svíčky ve tvaru srdíček a ozdobili je pro maminky k Vánocům.

Odjížděli jsme moc spokojeni s tím, že se určitě ještě někdy vrátíme. /ZV/ /PK/