Home » Akce školy 2021/2022 » Vycházka v parku a návštěva výstavy

Archiv

Vycházka v parku a návštěva výstavy

Se zimou se pomalu loučíme, jaro se nám přibližuje každým dnem čím dál víc. Venku krásně svítí sluníčko, jeho paprsky začínají pomalu hřát. S žáky 3. A jsme se vydali na vycházku do městského parku prohlédnout si, jak se nám začíná probouzet příroda.  A taky že ano. Hned na začátku parku jsme viděli rozkvetlé sněženky. Procházeli jsme se parkem, pozorovali jsme, jak se příroda pomalu probouzí. Zastavili jsme se na mostě a zaposlouchali se do šumění řeky a zpěvu ptáků. Na zpáteční cestě jsme navštívili městský klub, kde se konala zimní výstava z DDM Vily Terezy, které jsme se účastnili také. Výstava byla velice pěkná, prohlédli jsme si výtvory a obrázky žáků z různých škol. Obdivovali jsme spoustu zajímavých výrobků, obrovské iglú z polystyrenových kostek, rodinku malých tučňáků z obalů na vajíčka i sněhuláka Olafa z Ledového království. Dnešní den se nám velice vydařil. Do školy jsme se vraceli příjemně naladěni a plní energie, kterou jsme při vycházce načerpali. /LŠ/