Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Vycházka do zimní přírody

Archiv

Vycházka do zimní přírody

Dlouho očekávaný sníh nás, žáky školní družiny, dne 5. 1. 2016 vylákal na procházku do okolí a parku. Cestou jsme pozorovali přírodu ozdobenou sněhem. Ke krmítkům se slétávali ptáčci a s žáky jsme si povídali, co do krmítek dáváme a co do nich naopak v žádném případě nepatří. Dále jsme si také řekli, jak pomáháme v zimních měsících zvířatům v lese. Před návratem do školní družiny se žáci v parku ještě proběhli a zahráli si se sněhem. Tvořili malé kouličky a jelikož sníh byl velice sypký sněhuláka se nám nepodařilo postavit. „Tak snad někdy příště“. Přesto se žákům v parku líbilo a vůbec se jim nechtělo zpět do družiny. Vycházky patří mezi nejoblíbenější aktivity ve školní družině. (L. B.)

Fotografie-0380     Fotografie-0385      Fotografie-0389      Fotografie-0398