Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Sportovní projektový den

Archiv

Sportovní projektový den

                     To byl název školního projektového dne, který pro žáky připravil Mgr. Lukáš Stejskal. „Sportovní projektový den“ se uskutečnil dne 16. června 2015 v uničovském parku. Sportovní dopoledne bylo rozděleno do dvou bloků, v prvním proběhly soutěže a v druhém se hrály dvě akční hry (Krtkův fotbal a Lakros). Své schopnosti a dovednosti si mohli poměřit i žáci IV. třídy. Na čtyřech stanovištích je čekaly soutěže zaměřené na rychlost, zručnost, přesnost a zátěž (přenášení vody z kyblíku do sklenice pomocí líce, hod tenisovým míčkem do kýble, hod kroužku na kolík, hod šipek do terče, hod pentanovými koulemi do vyznačeného prostoru), za každý splněný úkol dostávali body. Předprázdninové sportovní dopoledne plné neopakovatelných zážitků bylo zakončeno vyhlášením výsledků. (S. J.)