Home » Akce školy 2022/2023 » Prázdniny skončily a začala škola

Archiv

Prázdniny skončily a začala škola

Dvouměsíční letní prázdniny skončily, žáci se vrátili do školních lavic, začala škola.

Prvního září se žáci vrátili mezi spolužáky, své kamarády. Krásné dny letních prázdnin skončily. Někdo se do školy těšil, někomu se chtělo méně, někomu vůbec ne. Už je to tak, ať se nám to líbí nebo ne, prázdniny jsou za námi a začal další školní rok. Řemeslníci dokončují plánované opravy. Školní prostory přivítaly žáky i pedagogy. Žáci se vrátili do školních lavic odpočatí, plní elánu a nových sil.

Máme za sebou první den školy. Jaký byl? Tento den byl seznamovací, hrací. Děti si prohlédly budovu školy, seznámili se s jejími prostory.

Začala škola, čas nových poznatků, vědomostí, znalostí, zkušeností, zážitků…

Ve čtvrtek 1. září 2022 zahájili žáci Základní školy Uničov, Šternberská 456 školní rok 2022/2023. Plni očekávání se po dvou měsíčních letních prázdninách sešli žáci třídy II. A se svými spolužáky a společně vstoupili do třídy.

Na fotografii jsou společně se spolužačkami ze 4. ročníku, ze třídy IV. A.

Ahoj školo, jsme tu!! /SJ/