Home » Akce školy 2022/2023 » Pololetní vysvědčení v IX. A

Archiv

Pololetní vysvědčení v IX. A

První pololetí školního roku uteklo jako voda a nadešel den, kdy se rozdávalo pololetní vysvědčení. Pro nás jako třídu to kromě samotného aktu předání vysvědčení do rukou žáků znamenalo také možnost určitého zamyšlení, sumírování toho, co se nám povedlo či nepovedlo. Především to také byla příležitost co nejvíce motivovat žáky, aby si udrželi dobré známky i ve druhém pololetí, a tam, kde je potřeba zlepšení, aby naopak zmobilizovali své síly a udělali vše pro to, aby na konci školního roku byli se svými výkony spokojeni jak samotní žáci, tak i učitelé. Zároveň na nás, spolu s tímto aktem, padla určitá melancholie, neboť pro některé žáky třídy IX.A to bylo poslední pololetní vysvědčení, které na naší škole absolvovali. Nyní je čeká spousta důležitých úkolů a rozhodnutí, která jim pootevřou dvířka do světa dospělých a je jen na nich, jak se k těmto úkolům, a hlavně příležitostem, postaví. Pevně doufáme, že druhé pololetí zvládneme, užijeme si spoustu legrace, naučíme se novým věcem a jak pro žáky pokračující, tak pro žáky letos končící, připravíme pololetí, které jim mnohé dá a budou na něj vzpomínat s úsměvem na rtu. /IK/