Home » Akce školy 2022/2023 » Podzimní tvoření v 8.A

Archiv

Podzimní tvoření v 8.A

Podzim je již v plném proudu. Venku už se ochlazuje a z šatníku pomalu, ale jistě vytahujeme bundy. Stromy v parku hrají všemi barvami. Padají kaštany a zrají šípky. Příroda se postupně připravuje na nadcházející zimu.

V pracovních činnostech jsme s žáky využili nejrůznější přírodniny k výzdobě třídy. Nejprve jsme vyrobili podzimní strom. Z papírových šablon jsme vystříhali a nabarvili listy. Místo kmenu jsme použili kartonovou roli. Při kompletaci jsme strom dozdobili nejrůznějšími plodinami, které jsme našli při procházce podzimní přírodou.

A protože na školní zahradě dozrávají dýně, došlo i na dlabání veselého halloweenského „bubáka“. Při dlabání se chlapci pořádně zapotili, ale výsledek stojí za to. /VB/