Home » Akce školy 2021/2022 » Návštěva městské knihovny – čtení pohádek

Archiv

Návštěva městské knihovny – čtení pohádek

Dnes, dne 20. 4. 2022 jsme se žáky navštívili městskou knihovnu v Uničově. Paní knihovnice pro nás měla nachystané pohádkové knihy, ze kterých nám přečetla dvě krásné pohádky. Pohodlně jsme se usadili a poslouchali jsme. První pohádku Kocour v botách většina žáků dobře znala, avšak druhá pohádka, pro žáky ne tak známá, se nám líbila daleko více. Byla o dřevěném chlapci Pinokio, který se chtěl stát skutečným chlapcem… Pohádky byly přečteny, která se nám líbila více, už víme, tak jsme se pustili do prohlížení obrázkových knih, které nám paní knihovnice půjčila. Všechny knížky byly velice pěkně ilustrované a moc se nám líbily. Nakonec jsme si prošli celou knihovnu, takové množství knih žáky doslova fascinovalo. V knihovně se nám moc líbilo. Čas, který jsme zde strávili, utekl velice rychle a my se už teď těšíme, až se do knihovny zase vypravíme. /LŠ/