Home » Akce školy 2022/2023 » Návštěva DDM – podzimní výstava

Archiv

Návštěva DDM – podzimní výstava

Naše třída 1. A se zapojila do výroby prací do Domu dětí a mládeže v Uničově (DDM) – na téma barevný podzim. Vystavené práce všech škol a školek jsou nyní vystaveny ke shlédnutí v DDM – tedy ve Vile Tereze. Skupinová práce z přírodnin, která nám dala velkou práci a moc se nám povedla, sice nevyhrála, ale smutní z toho nejsme. Není přece důležité vyhrát, ale zúčastnit se. V pondělí 7. 11. jsme se vydali do Vily Terezy – prohlédnout si všechny vystavené práce. A že bylo na co se dívat! Obrázky i výrobky byly opravdu nádherné. Nejvíce se nám líbil malý lesík plný zvířátek, který byl vyroben z přírodního materiálu. Letošní podzimní výstava byla tou nejpovedenější výstavou, kterou jsme kdy v domě dětí viděli. Po výstavě jsme využili i prolézačky, houpačky a kolotoč na hřišti, které se v areálu nachází. Do školy jsme se vraceli pozitivně naladěni z příjemně stráveného školního dopoledne. /LŠ/