Home » Akce školy 2022/2023 » Naučná procházka městem Uničov

Archiv

Naučná procházka městem Uničov

Dnešní říjnovou procházku našim městem jsme spojili s poznáváním, zábavou i legrací. Nejdříve jsme společně navštívili městský park. Zde jsme měli příležitost pozorovat změny v podzimní přírodě, jedním z mnoha úkolů byl i sběr přírodnin, které posléze využijeme v pracovních činnostech. Během sběru kaštanů, šišek a žaludů se v nás probudila zdravá soutěživost a celý úkol jsme velice rychle a hravě zvládli, a proto jsme mohli pokračovat do centra města. Zde jsme si prohlédli významné pamětihodnosti: barokní morový sloup, radnici, kostel, kašny a na modelové mapě města jsme si ukázali přesnou polohu naši školy.

A protože nám počasí přálo a všichni jsme si zasloužili odměnu, zakončili jsme procházku v cukrárně, kde si každý vybral tu svoji neoblíbenější zmrzlinu.

Všichni jsme si to moc užili a plni zážitků jsme se vrátili zpět do školy. /KN/