Home » Akce školy 2021/2022 » Národní přírodní rezervace Rejvíz

Archiv

Národní přírodní rezervace Rejvíz

Ve středu 8. 6. 2022 jsme jeli na výlet do krásné a velmi známé Národní přírodní rezervace Rejvíz. Tohle místo je nejkrásnější perlou jesenických hor. Leží uprostřed sametově zelených luk, na náhorní rovině plné lesů, kde nádherně voní čisté ovzduší. Jakmile jsme vystoupili z autobusu, vydali jsme se po naučné stezce, kde jsme se zastavili u informačních tabulí, které jsou rozmístěny na jednotlivých zastaveních po trase. Dozvěděli jsme se spoustu informací o ekosystému, o rostlinách a o živočiších, kteří v rezervaci žijí. Po chodníku z klád jsme došli až k centru této stezky, kde se nachází Velké mechové jezírko. U jezírka jsme si odpočinuli a občerstvili. Po odpočinku jsme se vydali zpět k autobusu, který nás bezpečně dovezl domů. /PB/