Home » Akce školy 2021/2022 » Mohelnické sportovní hry s centrem APA

Archiv

Mohelnické sportovní hry s centrem APA

Ve čtvrtek 12.5. jsme se zúčastnili sportovního dne v Mohelnici. Tohoto projektového dne se zúčastnilo několik škol. Žáci naší školy se brzy ráno vydali autobusem do Mohelnice. Cesta byla náročná, protože autobus z Uničova měl zpoždění a ujel nám autobus v Litovli. Museli jsme čekat na další spoj do Mohelnice a tento čas jsme si zkrátili pamlskem, který nám koupila paní učitelka. Jakmile jsme dorazili do Mohelnice, tak nás pěkně přivítali, dostali jsme občerstvení a provedli nás po škole, kde nám ukázali učebny praktických předmětů. 

Potom jsme se zúčastnili sportovních her, které byli velice zajímavé a bavili nás. Některých soutěží se zúčastnila i paní asistentka, která nám pomohla vybojovat body navíc. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! To bylo naše heslo a i přesto, že jsme nevyhráli, smutní jsme nebyli, protože se den velice povedl. Domů jsme odjížděli velice unavení, ale spokojení. /PB/