Home » Akce školy a školní družiny 2020/2021 » Škola v historii » Akce školy 2018/2019 » Mikulášská nadílka a zdobení vánočního stromečku

Archiv

Mikulášská nadílka a zdobení vánočního stromečku

Ve středu 5. 12. 2018 nás navštívil Mikuláš, anděl a čert.
Dnešní den jsme strávili v příjemné vánoční atmosféře. Po příchodů všech žáků jsme společně ozdobili vánoční stromeček ozdobami, které jsme během týdne v pracovních činnostech a výtvarné výchově vyráběli. Žáci s nadšením věsili ozdoby na stromeček a omotávali ho papírovými řetězy. Poté jsme shlédli krátkou pohádku s mikulášskou tématikou a netrpělivě jsme čekali na příchod Mikuláše a jeho družiny. Když konečně dorazil, zazpívali jsme mu písničku. Mikuláš pak všechny žáky obdaroval balíčkem se sladkostmi a ovocem. Děti ochutnali dobroty, které měli v balíčku. Dnešní mikulášský den se velice vydařil. Žáci měli radost z návštěvy Mikuláše i z dobrot, které dostali. Tento sváteční den jsme zakončili vycházkou do parku za příjemného slunečného počasí. (P. P.)

Návštěva Mikuláše a zdobení stromečku